Wróć do listy

OLGA KASPRZYK

MISJA: Moim celem w pracy jako psychoterapeuta jest poprawa komfortu i jakości życia ludziom, którzy w swoim codziennym życiu zmagają z trudnościami, często wynikającymi ze schematów ich myślenia czy też funkcjonowania. Zależy mi, żeby na daną sytuację spojrzeli z innej perspektywy i wyszli poza rutynowe działania.

Nazywam się Olga Kasprzyk. Jestem psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zdobywałam m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz na Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym w Szpitalu Wolskim w Warszawie.
 
Ciekawi mnie człowiek i to co wpływa na jego zachowanie, sposób podejmowania decyzji. Moją pracą staram się wpływać na schematy myślenia, co w konsekwencji przekłada się na zmianę zachowania. Pomagam spojrzeć z innej perspektywy, nabrać dystansu oraz skonstruować plan zmiany.

W wolnych chwilach wypływam jachtem w morze, które nauczyło mnie pokory, cierpliwości i daje oddech. Z natury jestem podróżniczką, czego wynikiem jest moje drugie wykształcenie – kulturoznawstwo ze specjalizacją Ameryka Łacińska.

Fascynację drugim człowiekiem realizuje również w fotografii, którą się zajmuję zawodowo. Wszystkie aspekty mojego życia kręcą się wokół ludzi.

Zajmuję się:
– kryzysami życiowymi
– trudnościami w związkach i relacjach z innymi ludźmi
– depresją
– zaburzeniami nerwicowymi i lękowymi
– zaburzeniami osobowości
– poradnictwem psychologicznym
– psychoedukacją

Przyjmuję: w każdą środę

ZAPISZ SIĘ TUTAJ

Mówię o...

►terapii poznawczo-behawioralnej


Wasze Opinie:

"Jestem osobą która rzadko korzysta z pomocy. Jednak to kiedy trafiłam do Pani Olgi pomogło mi zrozumieć siebie, swoje myśli i oddziaływanie ich na moje ciało. Bardzo się cieszę, że do Pani trafiłam i napewno polecam wszystkim osoba które mają problemy i nie potrafią sobie sami poradzić. Pani Olga dodaje siły i pomaga odbudować wiarę w samego siebie, nie ocenia, każdy problem tłumaczy i podpowiada korzystne rozwiązania. Serdecznie polecam."

"Polecam Panią Olgę z całego serca, jest zaangażowana, kompetentna I wzbudzająca zaufanie, co daje duży komfort psychiczny. Podczas sesji, czułam, że jest przestrzeń na wszystkie emocje oraz na to, żebym Sama mogła w sobie poszukać przyczyn trapiących mnie problemów. Dzięki terapii, w dość niedługim czasie, poprawiła MI się jakošć życia I sposób myślenia o same sobie. Dziękuję serdecznie Pani Oldze I życzę odwagi tym, którzy jeszcze zwlekają z decyzją, żeby pomóc sobie samemu."

"Pani Olga to Terapeuta o złotym sercu i ludzkim podejściu do drugiego człowieka .Pacjent dla pani psycholog to człowiek z problemem, który w profesjonalny sposób trzeba rozwiazać, doskonale wspiera w poszukiwaniu najlepszej drogi,jest bardzo zaangażowana w pomoc. Jestem wdzięczna, że trafiłam na psychologa z powołania. Polecam wszystkim potrzebującym wsparcia.
W skrócie odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu . ;)"

Olga Kasprzyk - ZnanyLekarz.pl