Wróć do listy

Dagmara Wykowska

MISJA: Uważam, ze w słowach tkwi prawdziwa magia. Zdolność porozumiewania się jest niezbędnym czynnikiem funkcjonowania w społeczeństwie. Komunikowanie swoich potrzeb oraz wyrażanie emocji poprzez słowa jest sztuką, która ułatwia nam życie. Moja praca polega na terapii zaburzeń mowy i wad wymowy, pomagam dzieciom rozwinąć ich mowę w prawidłowy sposób. 
 
Nazywam się Dagmara Wykowska. Jestem Logopedą Ogólnym i Klinicznym. Skończyłam studia dzienne magisterskie z Logopedii Ogólnej i Klinicznej na Uniwersytecie Warszawskim i Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Doświadczenie zdobyłam pracując w publicznym przedszkolu nr 1 w Wyszkowie oraz w przedszkolach prywatnych, swoje doświadczenie zdobywałam również na praktykach w wielu poradniach specjalistycznych oraz w Centralnym Szpitalu Klinicznym na Banacha w Warszawie. Cały czas staram się pogłębiać swoją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach.  
Jestem wrażliwą osoba o ciepłym usposobieniu, dobro Małego Pacjenta jest dla mnie najważniejsze. Bardzo lubię prace z dziećmi, stosuje metodę nauki przez zabawę. 
 
Zajmuję się:
- badanie mowy, wywiad oraz diagnozę 
- terapię zaburzeń mowy i wad wymowy 
- terapię opóźnionego rozwoju mowy 
- usprawnianie słuchu fonematycznego 
- masaże logopedyczne 
- usprawnianie narządów artykulacyjnych 
 
 
Przyjmuje:  w każdy czwartek 
 
ZAPISY pod telefonem: 531 165 110