SPOSÓB PRACY

Chciałabym w jasny sposób przekazać jak wygląda mój styl pracy. Mam nadzieję, że dzięki temu sprawdzisz, czy jestem odpowiednią osobą dla Ciebie.
 
 JAK PRACUJĘ ? 
Stosuję metody i techniki wspierające lepsze rozumienie aktualnej sytuacji życiowej. Pozwala to na znalezienie konkretnego rozwiązania dotkliwych problemów oraz umożliwia świadomą zmianę dotychczasowego stanu rzeczy. Efektem końcowym tych działań ma być namacalna poprawa jakości życia. Moją nadrzędną wartością jest bezwarunkowa miłość, dlatego współpraca przebiega w atmosferze akceptacji, łagodności i swobody. 
 
 Z KIM WSPÓŁPRACUJĘ? 
Zapraszam na wspólną przygodę współpracy przede wszystkim osoby dorosłe (pełnoletnie) oraz zdeterminowane do działania. Pragnące doświadczyć uzdrowienia tego co trudne, cieszyć się szczęśliwym życiem w harmonii oraz wyzwolić się z lęku i złości! Jeśli czujesz się z jakiegoś powodu nieszczęśliwy, masz wrażenie, że w życiu przeżywasz nieustannie te same - napawające smutkiem i rozczarowaniem - historie... zapraszam Cię w fantastyczną podróż w głąb siebie. Być może, właśnie tam znajdziesz szczęście, którego szukasz!
 
 CZEGO NIE OFERUJĘ ? 
Nie oferuję wsparcia psychiatrycznego i  farmakologicznego (nie wystawiam recept, ani nie daję zwolnień lekarskich). Jeżeli zdarzy się, że trafi do mnie osoba, która właśnie takiego wsparcia potrzebuje to wspólnie szukamy odpowiedniego specjalisty.

 CO MOGĘ ZAOFEROWAĆ ? 
W atmosferze otwartości, szczerości i zaufania wspieram w odnajdywaniu sposobów rozwiązań Twoich trudności. Jestem cichym przyjacielem, który pomaga w: odreagowaniu i pozbyciu się trudnych emocji, spojrzeniu na problem z innej perspektywy,  poszerzaniu samoświadomości, poznaniu siebie oraz realnym odczuwaniu własnej wartości… i nie tylko. Daję również skuteczne narzędzia do pracy nad sobą, choć to Ty decydujesz jak i kiedy ich użyć.
 
 ILE TRWA SPOTKANIE ? 
Spotkania trwają od 50min. Ilość spotkań zależy od Twojego celu i potrzeb - to Ty decydujesz. Najlepsze efekty pracy nad sobą wystęują przy częstotkiwości 2-4 sesji w mc.
 
 KOSZT SESJI ? 
Koszt jednej sesji to 250zł
 
 JAK SIĘ MOGĘ UMÓWIĆ ? 
Najlepiej zadzwoń  lub napisz tel. 506 588 711