TERAPIA STACJONARNIE

TERAPIA INDYWIDUALANA
Spotkanie trwa 50 min. W tym czasie masz przestrzeń i możliwość powiedzenia co stanowi problem, co chcesz zmienić lub osiągnąć we własnym życiu. Jeśli masz wątpliwości, czy temat z którym przychodzisz jest odpowiedni to już teraz wiedz, że TAK. Każda jedna osoba przychodzi z czymś innym, nie ma dwóch takich samych osób. Zatem każdy problem jest inny i należy rozpatrywać go indywidualnie.

Koszt: 250 zł za 50min


TERAPIA ZABURZEŃ ODŻYWIANIA
Forma wsparcia terapeutycznego dla osób dotkniętych problemami związanymi z jedzeniem: anoreksją, bulimią, otyłością, nadwagą oraz kompulsywnym objadaniem się. Praca terapeutyczna opiera się na technikach z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej i ericksonowskiej.

Koszt: 250 zł za 50minTERAPIA UZALEŻNIENIA I WSPÓŁUZALEŻNIENIA
Forma wsparcia terapeutycznego dla osób dotkniętych problemem uzależnienia. Podczas serii spotkań poruszane są najróżniejsze tematy związane z życiem społecznym, rodzinnym, zawodowym i osobistym klienta. Psycholog towarzyszy w poszerzaniu samoświadomości, wyrzuceniu z siebie trudnych doświadczeń i emocji oraz w odzyskiwaniu kontroli nad własnym życiem.

Koszt: 250 zł za 50min

TERAPIA PAR
Spotkanie trwa 60min. W tym czasie każda z osób może spokojnie wyrazić w czym tkwi problem w relacji. Psycholog pomaga w rozwiązywaniu trudności związkowych, znalezieniu wspólnego języka, usłyszeniu wzajemnych potrzeb i oczekiwań oraz wspiera w optymalnym zażegnaniu trwającego kryzysu.

Koszt: 250zł za 60min

COACHING
Coaching to forma współpracy nastawiona na osiągnięcie konkretnych celów w przyszłości. Jeżeli chcesz zmienić pracę, wybudować dom, świadomie pokierować swoim życiem osobistym, znaleźć drugą połówkę, naprawić relacje z bliskimi, zmienić swój wygląd, schudnąć lub zrealizować dowolne marzenie to coaching jest dla Ciebie.

Koszt: 250 zł za 50min