TERAPIA ZDALNIE (ONLINE)

TERAPIA INDYWIDUALNIE - ONLINE:
Terapia online przebiega analogicznie do klasycznej terapii stacjonernej. Różnica polega jedynie na sposobie komunikacji, która w tym przypadku odbywa się za pośrednictwem interentu. Taki rodzaj terapii jest wskazany dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą opuszczać miejsca zamieszkania lub mieszkają  w znacznej odległości od Wyszkowa, gdzie mieści się poradnia.


Kiedy wybrać taką formę wsparcia?
Terapia online jest bardzo dobrym wyborem dla osób, które cenią sobie pełną anonimowości (np.: nie ma ryzyka, że spotkają kogoś znajomego w poradni terapeutycznym) oraz wygodę, gdyż spotkanie online pozwala na łatwy i szybki kontakt z psychologiem z dowolnego miejsca w kraju i zagranicą.  
Będzie również idealnym rozwiązaniem: dla osób chorych/niepełnosprawnych, dla wszystkich którzy z jakichkolwiek przyczyn nie mogą wybrać się osobiście do specjalisty, jak również dla osób, które zmieniły miejsce zamieszkania, a były przywiązane do swojego terapeuty.


Co powinieneś wiedzieć?

  • Ta forma terapii jest tak samo efektywna, jak terapia, która odbywa się osobiście w gabinecie psychologa. Wszystko jednak zależy od chęci i motywacji osoby zgłaszającej się po pomoc, Od jej potrzeb, oczekiwań i przekonania, że ta forma wsparcia będzie dla Niej odpowiednia.
  • Osoba, która przebywa w swoim otoczeniu podczas terapii online, może czuć się w pełni swobodnie. Daje to przestrzeń do bycia otwartym, szczerym i spontanicznym.

  • Terapia online gwarantuje pełną dyskrecję, bowiem wie o niej jedynie psycholog i rozmówca. W poradni terapeutycznej istnieje możliwość spotkania innych osób, co dla niektórych może być niekomfortowe. Warto wiedzieć, że psycholog zobowiązany jest do przestrzegania tajemnicy zawodowej zarówno w przypadku terapii online jak i stacjonarnie.

  • Jest dostępna z każdego miejsca na świecie. Dlatego może być odpowiednią formą pracy nad sobą dla osób, które dużo podróżują lub mają nieregularny czas pacy.

Koszt spotkania online: 250zł za 50 min.
 

Kontakt:
Telefon : 506 588 711

Mail: poradnia@zyciewpelni.com
Nr konta: 67 1160 2202 0000 0001 9071 4305