WASZYM OKIEM

„Kiedy dziś wyszłam z gabinetu bez potrzeby zapisania się na kolejną wizytę poczułam wolność i energię. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie pani Marlena. Znalazłam w jej gabinecie ciepło i wsparcie. Wizyty indywidualne są prowadzone w miłej, przyjaznej atmosferze. Szkolenia oferowane przez poradnię dają możliwość lepszego i szybszego rozwoju. Cieszę się, że trafiłam do tego miejsca. Polecam każdemu kto jest w takim punkcie swojego życia, że nie wie co zrobić, albo po prostu gdy potrzebna jest porada.”

„Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi coachingowe P. Marleny. Jest przede wszystkim profesjonalistką w każdym calu. A ponadto jest otwarta, empatyczna i z poczuciem humoru. Zdecydowanie TAK!”

opinie psycholog Marlena Chodkowska

 
„Młoda, sympatyczna i dobra psycholog. Byłam u niej z moją córką i obie jesteśmy zadowolone. Wyjaśniła krok po kroku co mamy robić i gdzie się zgłosić. Widać, że pracuje z powołania.”

„Chcę polecić Panią Marlenę Wszystkim tym, którzy szukają bardzo dobrego psychologa. Sposób terapii wymaga od pacjenta dużego zaangażowania, ale metody krok po kroku przynoszą pożądany efekt. Dzięki temu inaczej zaczęłam patrzeć na siebie i otaczający mnie świat. Wiele osób na pewno ma obawy czy psychoterapia coś da? Zapewniam, że tak. Szczerze zachęcam aby zainwestować w siebie samego. Pani Marlena to nie tylko bardzo dobry psycholog ale również wspaniała i empatyczna osoba. Polecam z całego serca i dziękuję."

„Nie wiedziałam, że psycholog może w ciągu jednej godziny poukładać w głowie to co dręczy od tygodni. Dobry psycholog. Polecam.”

„Przychodząc do psychologa nie wierzyłam, że może mi cokolwiek pomoże… okazało się, że ta kobieta uratowała mi życie. Nigdy nie zdołam się odwdzięczyć.”

„Idealna współpraca, czuję ogromną wdzięczność i polecam! Choć miałam obawy przed pójściem do psychologa.. dziękuję sobie, że się odważyłam. Wzrosła jakość mojego życia.. dziękuję Marlena, jesteś Aniołem!"

„Dzisiaj wyszłam z gabinetu bez umawiania się na kolejną wizytę. Dzięki Pani Marlenie odnalazłam spokój i harmonię, naprawdę polecam."

„Pani Marlena miła ciepła osoba. Polecam Panią Marlenę wszystkim którzy potrzebują dobrego psychologa. Dzięki wizytom u Pani Marleny moje życie się zmieniło. Gorąco polecam."


„Profesjonalistka w każdym calu. Mądra i rozsądna! Otwarta i wspierająca osoba!”

„Znam, współpracowałam – mądra, ciepła i otwarta na drugiego człowieka osoba – szczerze polecam!”

„Psycholog i coach godny polecenia. Doskonale słucha, nie ocenia. Jestem bardzo zadowolony.”Więcej na...
Marlena Chodkowska - ZnanyLekarz.pl